.  EN . .  CS . .  RU .

making mechanical spray

KASL - Libuše Kašparová

Založení firmy

Firma Libuše Kašparová - Kasl byla založena na začátku roku 1991. S přípravou výroby mechanických rozprašovačů jsme začali na začátku roku 1993 a první zakázky jsme vykrývali již od prvního čtvrtletí roku 1993.

Rozvoj našich aktivit

V roce 1995 se stabilizovala kapacita výroby a pokrytí českého trhu. Počátkem roku 1996 jsme začali hledat obchodní partnery i v zahraničí. Nejdříve na Slovensku a následně i dalších sousedních evropských státech. Od roku 1998 do současné doby pravidelně dodáváme na český trh, Slovensko, do Maďarska a zemí EU.

Specializace nasí firmy

Naše firma se od roku 1993 výhradně orientuje na výrobu mechanických rozprašovačů. Samozřejmě jsme schopni k rozprašovačům dodávat i lahvičky a nádobky a dodávat obal s rozprašovačem jako komplet pro dané médium.

Původně jsme vyráběli dva typy mechanických rozprašovačů jednočinné a dvojčinné. Avšak vhledem k výrazně lepším vlastnostem jednočinného mechanického rozprašovače jsme výrobu dvojčinného mechanického rozprašovače ukončili. V současné době vyrábíme a dodáváme výhradně jednočinný mechanický rozprašovač vlastní konstrukce DMR 01.

Současnost

Naše firma se orientuje na kvalitu a preciznost výrobku, která je daná vstupními materiály a výrobním procesem, kterou se odlišuje náš mechanický rozprašovač od výrobků importovaných ze zahraničí. Automatizované výrobní procesy zaručují přesnost a rychlost výroby a také schopnost pružně reagovat na zakázkovou i sériovou výrobu mechanických rozprašovačů.